Zapraszamy na Taropak 2018

TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży.

Od opakowań szklanych przez metalowe, papierowe i z tworzyw sztucznych po zagadnienia etykietowania i magazynowania. Impreza odbędzie się od 1 do 4 października 2018 r. w ramach bloku POLAGRA. Poprzednią edycję wydarzenia odwiedzili klienci z całego świata. W pawilonach wystawienniczych można było spotkać nie tylko przedstawicieli Europy, ale również bardziej odległych krajów, takich jak: Albania, Brazylia, Kanada, Korea Południowa, Tajlandia, RPA, USA, czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Prezentowaną ofertą zainteresowani byli reprezentanci takich firm jak: Delia, Rossmann, Schenker, Kreisel, Kaufland, Maraton Internmational,  Kuehne+Nagle, Panasonic, Floslek, Arvato Services Polska, Grupa Azoty, Ikea, DHL Express, Orlen Oil, Dell, Thule, Wavin Polska, Nutropharma, Ciech. Na targach TAROPAK poszukiwali oni przede wszystkim kontaktów biznesowych i nowości.

Nie inaczej powinno być w nadchodzącej edycji, o czym przekonuje Konrad Fleśman, Dyrektor Projektu: - Rozwijamy się wraz z branżą poszerzając ofertę targów Taropak o kolejne elementy. Wprowadzamy nowe pawilony dla branży opakowań. Warto już teraz zarezerwować sobie przestrzeń na tej imprezie – podsumowuje.

Podczas Targów Taropak odbywają się inspirujące strefy pokazowe, które są dla zwiedzających oraz wystawców źródłem energii do rozwijania swojego biznesu.

Tegoroczne wydarzenie będzie wyjątkowe – łącznie 6 pawilonów, w których najnowsze rozwiązania z branży zaprezentują producenci opakowań i etykiet oraz maszyn i urządzeń do pakowania. Taropak 2018 to także konferencje i spotkania profesjonalistów, m.in. IV Kongres Polskiego Przemysłu Opakowań (Organizatorzy MTP oraz Polska Izba Opakowań), Design Form Użytkowych – Wystawa Opakowań – Design i Praktyczność, Wystawa Pakstar – konkurs COBRO (Instytut Badawczy Opakowań) a także warsztaty m.in. Workshop Food Packaging. Taropak 2018 to także wydarzenia towarzyszące, m.in. kongres ART OF COLOR i Targi Polimer Tech.

Chociaż 6 pawilonów przestrzeni Międzynarodowych Targów Poznańskich wydawać by się mogło olbrzymią powierzchnią, zgłoszenia na 31 edycję TAROPAK napływają intensywnie już teraz. Dlatego warto skontaktować się z zespołem projektowym i dokonać rezerwacji.

ZGŁOSZENIE NA TARGI KLIKNIJ TUTAJ

OBSŁUGA WYSTAWCÓW:


Zuzanna Kamińska
tel. +48 61 869 2599
e-mail: zuzanna.kaminska@mtp.pl


Natalia Tarachowicz
tel. +48 31 869 2987
e-mail: natalia.tarachowicz@mtp.pl


Hanna Zdrojewska
tel. +48 61 869 6139
e-mail: hanna.zdrojewska@mtp.pl

Wstecz

Patronat Medialny