Targi oficjalnie otwarte

Dziś o godzinie 11:00 oficjalnie rozpoczęło się największe w tej części Europy spotkanie skierowane do przemysłu spożywczego i opakowaniowego.

Ceremonia otwarcia targów POLAGRA FOOD, Międzynarodowych Targów Technologii Spożywczych, POLAGRA TECH, Międzynarodowych Targów Gastronomii,  POLAGRA GASTRO, Targów Wyposażenia Hoteli INVEST HOTEL, Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania Spożywczego TAROPAK, Międzynarodowych Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu LOGIPAK oraz Targów Tworzyw Sztucznych i Gumy EPLA odbyła się na scenie w pawilonie 11.

W uroczystości połączonej z wręczeniem statuetek Złotych Medali oraz Acanthus Aureus wzięło udział wielu znamienitych gości: Krzysztof Jurgiel, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Jacek Bogucki Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Łukasz Hołubowski, Prezes Agencji Rynku Rolnego, Zbigniew Hoffman, Wojewoda Wielkopolski, Krzysztof Grabowski, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Waldemar Witkowski, Wiceprzewodniczący Sejmiku  Województwa Wielkopolskiego, Jędrzej Solarski, Zastępca Prezydent Miasta Poznania, Jarosław Ołowski, Zastępca Prezesa Agencji Rynku Rolnego.

W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele delegacji zagranicznych z Angoli, Białorusi, Chin, Egiptu, Gruzji, Indonezji, Republiki Mauritiusu, Tajlandii, Węgier, a także z regionu Emilia-Romania z Włoch i Chungcheongnam-do z Korei Południowej.

Polagra to dla branży spożywczej natchnienie i globalny przegląd ofert, ale też promocja polskiej gospodarki. Blok targów obejmie 17 pawilonów targowych i bierze w nim udział 1195 wystawców z 30 krajów.

fotobueno_polagra_26-09-2016_i-108.jpg

fotobueno_polagra_26-09-2016_i-116.jpg

fotobueno_polagra_26-09-2016_i-123.jpg

fotobueno_polagra_26-09-2016_i-105.jpg

Wstecz

Patronat MedialnyChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact