Strefa Mistrzów!

Choć Złote Medale MTP zostały już przyznane, to jednak promocja nagrodzonych produktów nabiera mocy

Choć Złote Medale MTP zostały już przyznane, to jednak promocja nagrodzonych produktów nabiera mocy. Gdzie? W Strefie Mistrzów, gdzie tym razem konsumenci mogą oddać swój głos! 

Podczas odbywających się od wczoraj (23.09.2013 r.) Targów PAKFOOD, Polagra Food, Polagra Tech, Polagra Gastro oraz Invest Hotel przyznano łącznie 41 Złotych Medali, spośród których konsumenci mogą wskazać na produkt, który ich zdaniem zasługuje na Złoty Medal – Wybór Konsumentów. Swój głos mogą oddać na wyjątkowych stoiskach – Strefie Mistrzów, które znajdują się w pawilonach 3, 5 oraz w pasażu „czteropaku”. Każda ze Stref wyposażona jest w dwa ekrany dotykowe, za pomocą których można oddawać głosy na nominowanych. Jak to zrobić?

W Strefach Mistrzów na obu ekranach dotykowych wyświetla się lista z nazwami produktów, które zostały nagrodzone Złotym Medalem. Po wybraniu odpowiedniego pola z produktem na ekranie pojawiają się pełne informacje o medalowym produkcie, firmie i lokalizacji stoiska podczas odbywających się targów. Aby oddać głos na produkt, na ekranie należy wybrać przycisk „Głosuj”. System natychmiast doda głos do pozostałych, wcześniej oddanych na Strefach i wszystkich pozostałych oddawanych za pośrednictwem strony www.zlotymedal.mtp.pl.

W głosowaniu internetowym bezpośrednio po oddanym głosie na ekranie prezentowane są wyniki w formie statystyki informującej o procentowym rozkładzie głosów na poszczególne produkty. System obsługujący internetową aplikację do głosowania uniemożliwia powtórne oddanie głosu z tego samego komputera (adresu IP) w tym samym dniu. Na Strefach i stronach mobilnych konkursu dostęp do statystyk jest możliwy w każdym momencie. Dodatkowo osoby obsługujące Strefy Mistrzów poza udzielaniem wszelkich informacji na temat Złotego Medalu dbają o to, aby zwiedzający, którzy biorą udział w głosowaniu, nie wysyłali wielokrotnie swoich głosów w tym samym dniu. 

Wstecz

Patronat MedialnyChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact