Ruszamy od poniedziałku!

Tegoroczna edycja targów TAROPAK rusza po weekendzie. Co ciekawego przygotowaliśmy?

Niemal 600 firm z 30 krajów, 6 zajętych pawilonów wystawienniczych oraz teren otwarty, niemal 130 nowości, 15 nagrodzonych Złotym Medalem produktów oraz wiele ciekawych konferencji i specjalnych przestrzeni pokazowych – to w dużym skrócie obraz tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK 2012.

Już od poniedziałku rusza Taropak 2012. fot. M. Zakrzewski

Oprócz możliwości spotkania się w jednym miejscu i czasie z liderami branży producentów i dostawców techniki i technologii pakowania oraz logistyki mają Państwo możliwość uczestnictwa w ciekawym programie wydarzeń, który przygotowaliśmy wraz z naszymi partnerami. Już od pierwszego dnia rusza „IN4LOG Innovations for logistics” – unikalna w skali europejskiej przestrzeń pokazowa, gdzie zaprezentowane zostaną obszary składowania i komplementacji oraz rozwiązania transportu wewnętrznego. Polecamy także odwiedziny „Sztaplar Show” – pokazu wózków widłowych, odbywającego się na terenie otwartym, naprzeciwko Holu Wschodniego. W pierwszym dniu targów warto również odwiedzić zwłaszcza dwie konferencje „Logistyka produkcji Agile Supply Chain” oraz „Benning Traction Day 2012. Najnowsze trendy w zasilaniu elektrycznych urządzeń transportu wewnętrznego”.

Już w poniedziałek o godz. 11.00 gorąco zapraszamy Państwa do pawilonu 11 (tzw. „Iglica”) na uroczyste otwarcie targów TAROPAK, połączone z rozdaniem nagród Złotych Medali oraz Acanthus Aureus.

Do zobaczenia!

 

Zobacz więcej:
Ramowy program wydarzeń
Zasady wejść
Jak kupić tańszy bilet?

Wstecz

Patronat MedialnyChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact