Połączenie lotnicze Poznania z Krakowem!

Już od 20 sierpnia 2012 roku rusza nowe połączenie stolicy Wielkopolski z Krakowem.

Samoloty Eurolotu z Krakowa do poznańskiej Ławicy wystartują w poniedziałek, 20 sierpnia. To pierwsza z zapowiadanych nowości w naszym rozkładzie i zarazem jedenaste już połączenie linii Eurolot z Krakowa. Na trasie Kraków - Poznań - Kraków rejsy odbywać się będą od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie. W niedziele pasażerowie polecą wieczornym lotem z Krakowa do Poznania i z powrotem.

Bilety będzie można rezerwować w cenie od 99 zł. Wznowienie rejsów na trasie Poznań - Kraków to odpowiedź na potrzeby Pasażerów i kontynuacja rozwoju siatki połączeń krajowych Eurolotu.

Ponadto pasażerowie, którzy posiadają bilet elektroniczny na odwołane połączenia OLT Express na trasach Kraków - Poznań - Kraków lub Katowice - Poznań - Katowice mogą zgłosić się z nim do Eurolotu i w tej samej cenie zarezerwować bilet na połączenie liniami Eurolot na trasie Kraków - Poznań – Kraków.

Zmiany rezerwacji można dokonać do dnia 31 sierpnia 2012. Specjalna taryfa dla Pasażerów OLT obowiązuje na rejsy do dnia 27 października 2012.

Na co mogą liczyć podróżni? W cenę biletu na połączenia Eurolotu wliczona jest zarówno opłata bagażowa, jak i koszt wystawienia samego biletu. Do walizek można spakować 20 kilogramów bagażu rejestrowanego i 6-kilogramowy bagaż podręczny. Dzieci do drugiego roku życia podróżują z Eurolotem bezpłatnie, a osoby do 18 roku życia mogą liczyć na 50% zniżkę.

(Jac)

Wstecz

Patronat MedialnyChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact