Konkurs - ZŁOTY MEDAL MTP - WYBÓR KONSUMENTÓW!

Przedstawiamy listę laureatów konkursu! Zachęcamy do głosowania!

Lista produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP na Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK 2018

wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt na Targach TAROPAK 2018! głosować można w specjalnie przygotowanych strefach na terenie MTP oraz TU>>>

 


___________________________________________________________________________________

DC WRAPPER + owijarka DISCOVERY - system do rejestracji zdjęć palet podczas procesu owijania

Firma zgłaszająca:

DCLOG Sp. z o.o.

IZIPAK Sp. z o.o. Sp.k. Warszawa

Pawilon 6 , stoisko 26

thumbnail_dc_wraper.jpg

Inwestycja w system DC WRAPPER zwraca się błyskawicznie. Natychmiast po zainstalowaniu systemu spada liczba uznanych reklamacji, a proces zostaje wielokrotnie zmniejszony, gdyż dzięki indeksacji można szybko dotrzeć do zdjęć spornej palety. Archiwizacja danych jest dużo sprawniejsza, niż przy stosowaniu tradycyjnych kamer CCTV. Jakość i wyrazistość zdjęć znacznie przewyższa jakość nagrań
z telewizji przemysłowej. Sprzęt użyty do stworzenia systemu pochodzi od czołowych producentów.

 

PRATIKA 55 SMART: automatyczna maszyna z wbudowanym tunelem do pakowania w folię termokurczliwą

Firma zgłaszająca:

Minipack-Torre S. p/A.

IZIPAK Sp. z o.o. Sp.k. Warszawa

Pawilon 6 , stoisko 26

thumbnail_pratika_55_smart.JPG

Pakowarka PRATIKA 55 SMART włoskiej firmy Minipack-Torre to synteza nowoczesności i oszczędności. Maszyna posiada liczne innowacyjne i opatentowane rozwiązania technologiczne, a przy tym jest oszczędna. W porównaniu do maszyn konkurencyjnych potrzebuje mniej miejsca – zajmuje o 40% mniej powierzchni, oszczędza koszty pracy – wymaga 50% mniej personelu do obsługi, a dzięki konstrukcji i wbudowanemu tunelowi zużywa mniej energii elektrycznej. Dodatkowym atutem jest duża wydajność tej pakowarki.

 

STB - ręczne, akumulatorowe urządzenie do opasywania taśmami z tworzyw sztucznych

Firma zgłaszająca:

Orgapack

TRANSACO GROUP Sp. z o.o., Dzierżoniów

Pawilon 6 , stoisko 49

thumbnail_stb.JPG

Ręczne, akumulatorowe urządzenia opasujące służą do zabezpieczania towarów na paletach za pomocą taśm plastikowych. Najwyższy możliwy stopień bezpieczeństwa transportu stał się niezwykle ważny
w przemyśle. Wymaga to maksymalnej kontroli nad procesem zgrzewania taśmy, w celu uzyskania bezpiecznego i skutecznego połączenia. Skupiliśmy się na opracowaniu pierwszego na świecie urządzenia, które umożliwiłoby najwyższy możliwy poziom kontroli jakości nad procesem opasywania. Inne wymagania, którym chcieliśmy sprostać, to ergonomiczna konstrukcja, łatwa, szybka i intuicyjna obsługa, oraz maksymalna wytrzymałość w ekstremalnych warunkach pracy i otoczenia. Największym wyzwaniem było opracowanie elektroniki i interfejsu użytkownika, które mogą sprostać wymaganiom stawianym urządzeniom ręcznym w przemyśle.

 

Pionowa maszyna pakująca RM-32 ACD typu Doypack z obracaną szczęką

Firma zgłaszająca:

Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o, Włocławek

Pawilon 6 , stoisko 69

thumbnail_rm-32_acd-radpak.JPG

Pionowa maszyna RM-32ACD typu Doypack z obracaną szczęką to nowy członek rodziny pionowych maszyn pakujących firmy Radpak. Wysoka elastyczność oraz uniwersalność naszego rozwiązania zainteresuje na pewno producentów szukających kompleksowych rozwiązań. Za wydajną i stabilną pracę maszyny odpowiadają komponenty najwyższej światowej jakości takich firm jak Allen Bradley, SEW, SICK.

 

Logomatic 510 QTB

Firma zgłaszająca:

Logopak Systeme GmbH&Co.

KG LOGOPAK EAST Sp. z o.o., Niemcy

Pawilon 5A , stoisko 32

thumbnail_logomatic_510_qtb.JPG

Logomatic 510 QTB to najnowocześniejszy automatyczny system etykietujący, który drukuje etykiety
na papierze bez materiału podkładowego. Termoaktywny klej jest wyzwalany przez głowicę drukującą
w momencie drukowania. Dzięki tej technologii znacznie zmniejszyła się ilość odpadów. Materiał do nadruku jest ciągły, co sprawia, że łatwo i szybko można zmieniać wielkość pola nadruku i długość etykiety. Rolki z papierem do 2400 mb. Maszyna może etykietować palety, kartony lub małe opakowania zbiorcze.

KANISTER K-10 SOR

Firma zgłaszająca:

SUWARY S.A., Pabianice

Pawilon 8A , stoisko 1

thumbnail_kanister_k-10_sor.jpg

Kanister z systemem Anti-Glue jest innowacyjnym produktem na rynku polskim.
Najważniejszą cechą systemu Anti-glug jest możliwość  uzyskania szybszego, łatwiejszego  a przede wszystkim skoncentrowanego wypływu cieczy, przez co użytkownik niemalże nie ma strat podczas wylewania cieczy. Posiada duże, chronione przed uszkodzeniami pole etykiety. Wyrób ma możliwość personalizacji, posiada niezbędne certyfikaty oraz znak TW.

 

SYSTEM WYMIENNY GRAWER

Firma zgłaszająca:

Klar Glass Sp. z o.o., Pobiedziska

Pawilon 7A , stoisko 21

thumbnail_system_wymienny_grawer.jpg

System wymienny grawer jest to system wytwarzania opakowań szklanych, który pozwala na elastyczną produkcję danego opakowania z wieloma różnymi grawerami w ramach jednej partii produkcyjnej. Specjalnie zaprojektowane wymienne wkładki, umożliwiają produkcję zindywidualizowanych opakowań z różnymi kształtami graweru bez konieczności zakupu całych form, w ramach jednego opakowania. Pozwala to na zmniejszenie kosztów wdrożenia oraz skrócenie partii produkcyjnej.

 

Wstecz

Patronat Medialny