Jesienna synergia branż z Taropakiem

Taropak, 4 Print Week oraz Polimer Tech to trzy imprezy koncentrujące się kompleksowo na tematyce branży opakowań, technologii druku i offsetu a także technologii związanych z przetwórstwem tworzyw polimerowych.

synergia_branz.jpg

W ramach jesiennego bloku targów odbędą się także Targi:

Polagra Tech -

SALON TECHNOLOGII PIEKARSKICH I CUKIERNICZYCH od 30.09 do 4.10 oraz SALON TECHNOLOGII SPOŻYWCZYCH od 1 do 4.10

W tym roku, jak zwykle w latach parzystych, odbędzie się także duży salon technologii piekarskich i cukierniczych, na którym producenci i dystrybutorzy polskich i światowych marek zaprezentują mieszanki i komponenty, a także całe linie technologiczne dla branży cukierniczej, piekarskiej i lodziarskiej.

Polagra Gastro i Invest Hotel

Targi te są kompleksową, nowoczesną i inspirującą wystawą najnowszych rozwiązań technologicznych oraz wyposażenia dla lokali gastronomicznych i obiektów noclegowych. W ramach targów odbywają się także prestiżowe wydarzenia, takie jak: finał Kulinarnego Pucharu Polski czy Hotel Marketing Conference.

Smaki Regionów (rozpoczynające się już 29.09)

To Targi świadomych konsumentów, którzy szukają naturalnych, certyfikowanych regionalnych produktów spożywczych. Na targach oprócz warsztatów nie zabraknie także mistrzów kuchni przygotowujących tradycyjne i regionalne potrawy.

Wstecz

Patronat MedialnyChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact