Po pierwsze innowacje!

Na początku jesieni, w dniach 1-4 października 2018 w przestrzeniach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się szeroko zakrojone wydarzenie adresowane do profesjonalistów branży poligraficznej i opakowań oraz ekspertów branży spożywczej.

>> Liderzy są na Targach.pdf

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK, Targi Technologii dla Przetwórstwa Polimerów POLIMER TECH oraz 4 PRINT WEEK to trzy wydarzenia koncentrujące się na tematyce branży opakowań, technologii druku i offsetu, a także technologii związanych z przetwórstwem tworzyw polimerowych. Jesienne spotkanie będzie sposobnością do poszerzenia wiedzy i poznania najnowszych trendów we wzornictwie opakowań, technologii druku,  produkcji oraz innowacyjnych rozwiązaniach. Dzięki tak szeroko i kompleksowo przedstawionej ofercie, targi te będą szansą do nawiązania wielu trwałych kontaktów i poszerzenia grona partnerów biznesowych.

Takie zróżnicowanie asortymentu kilku komplementarnych branż daje duże możliwości weryfikacji oferty pod kątem konkurencyjności ceny, jakości i zaawansowania technologicznego. To właśnie podczas październikowych targów w jednym miejscu i czasie będzie można sprawdzić, jakie są najnowsze tendencje na rynku, w jakim kierunku poprowadzić rozwój firmy, wreszcie z kim nawiązać współpracę.

Podczas tych jesiennych targów będących synergią wyżej wymienionych branż okazji do zawarcia owocnych kontaktów biznesowych i rozpoczęcia intratnych rozmów handlowych z pewnością nie zabraknie.

>> Liderzy są na Targach.pdf

Wstecz

Patronat Medialny