Bezpieczne opakowanie

Konferencja zorganizowana przez magazyn „Opakowanie” za nami. Wzięli w niej udział również przedstawiciele Targów TAROPAK.

W ubiegłym tygodniu, 23 października, odbyła się konferencja zorganizowana przez magazyn „Opakowanie”, której głównym celem było przybliżenie wymogów dotyczących produkcji opakowań i oczekiwać zleceniodawców, a także prezentacja technologii umożliwiających ich realizację.

img_8695.JPGWśród prelegentów znaleźli się przedstawiciele firm Xeikon, Heidelberg Polska, Kodak Polska, Obst Polska, Michael Huber Polska oraz Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

To właśnie ich wystąpienia stały się przyczynkiem do dyskusji oraz wymiany zawodowych doświadczeń wśród grona ponad 100 uczestników spotkania.

img_8687.JPGJak twierdzą sami organizatorzy, poprzednie edycje „Bezpiecznego opakowania” pokazały, że konferencja jest cennym źródłem informacji zarówno dla konsumentów, dostawców materiałów, jak i producentów opakowań do produktów spożywczych.

Tegoroczna, w której wzięli udział również przedstawiciele Targów TAROPAK 2014, była równie udana i z całą pewnością okazała się cennym źródłem wiedzy oraz okazją do nawiązania nowych kontaktów branżowych.

Wstecz

Patronat MedialnyChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact