Aktualności
Natalia Tarachowicz dyrektorem Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania Taropak.

[ więcej ]


Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK, Targi Technologii dla Przetwórstwa Polimerów POLIMER TECH, oraz 4 PRINT WEEK , jak również Międzynarodowe Targi Gastronomiczne i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO i INVEST Hotel, Polagra Tech i Smaki Regionów, odbędą się na początku października w Poznaniu.

[ więcej ]


Taropak, 4 Print Week oraz Polimer Tech to trzy imprezy koncentrujące się kompleksowo na tematyce branży opakowań, technologii druku i offsetu a także technologii związanych z przetwórstwem tworzyw polimerowych.

[ więcej ]


TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży.

[ więcej ]


Sala Ziemi po raz kolejny zamieniła się w magiczne miejsce wypełnione najbardziej kreatywnymi projektami opakowań z całej Polski. Gala Finałowa ART of PACKAGING 2018, była doskonałą okazją do spotkań przedstawicieli branży opakowaniowej. Tegoroczne wydarzenie uświetnili swoją obecnością wybitni goście – malarka Magdalena Suszek-Bąk, piosenkarka Judith Lefeber oraz pianista Piotr Żukowski.

[ więcej ]


Znamy nagrodzonych w prestiżowym konkursie Art of Packaging 2018.

[ więcej ]


W odpowiedzi na oczekiwania branży wydarzenie odbędzie się razem z Międzynarodowymi Targami Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK.

[ więcej ]


Ideą Konkursu na najlepsze opakowanie roku jest promowanie innowacyjności, kreatywności oraz konkurencyjności polskich opakowań na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych. Nagradzamy twórcze, designerskie, innowacyjne, marketingowe, technologiczne i przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania, zaspokajające gusta coraz bardziej wybrednych konsumentów. W konkursie może wziąć udział właściciel, producent lub projektant opakowania.

[ więcej ]


Patronat MedialnyChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact