Organizator:

Konkurs o Złoty Medal

Podziel się

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie.

ZŁOTY MEDAL - NAGRODA EKSPERTÓW

Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

www.zlotymedal.com

Laureaci konkursu Targów TAROPAK 2019

Folia BCF Eco

CAVITEL POLAND Sp. z o.o. – zgłaszający i producent

Wysokiej jakości folia ekologiczna, wyprodukowana w oparciu o materiały biodegradowalne, nie zagrażające środowisku naturalnemu. Produkt przeznaczony do zabespieczania żywności, o okreslonej zawartości minerałów. Folię można poddawać recyklingowi.

Program iFormer „Modułowy system produkcji opakowań typu SRP”
(shelf ready packaging)

PROTIM Sp. z o.o. – zgłaszający i producent

Innowacyjny MODUŁOWY SYSTEM PRODUKCJI OPAKOWAŃ SRP – iFormer obsługuje ponad 200 bazowych konstrukcyjnych opakowań tekturowych i składa się z konfigurowalnych modułów, które w autorskiej technologii MSC PROTiM mogą być w prosty sposób łączone. W ramach systemu stworzono również nowatorskie maszyny wieloformatowe, umożliwiające równoczesną produkcję kilku opakowań, z których maszyna FTHT 6 MULTIFORMAT jest objęta zgłoszeniem patentowym.

Radpak Flex Packer

RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. – zgłaszający i producent

Innowacyjny system pakowania zbiorczego Radpak Flex Packer zapewnia maksymalną wydajność, powtarzalność, ekonomię produkcji oraz wysoki poziom bezpieczeństwa przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny.

 

ZŁOTY MEDAL - WYBÓR KONSUMENTÓW

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji - plebiscyt Złoty Medal - Wybór Konsumentów, w którym o zwycięzcy decydują zwiedzający i internauci. Głosowanie jest możliwe w czasie targów, gdzie swoje głosy można oddawać na specjalnie przygotowanych stoiskach - Strefach Mistrzów oraz jeszcze przez miesiąc po zakończeniu targów, możliwe będzie głosowanie na stronie internetowej.

www.zlotymedal.com

Masz pytania? Skontaktuj się :

Agnieszka Polacka