Organizator:

Aktualności

23-06-22 Zarezerwuj swoje miejsce na Targach TAROPAK 2022 w niższej cenie

Do końca czerwca obowiązują preferencyjne ceny udziału w kolejnej edycji najważniejszych targów branży opakowaniowej w Polsce - TAROPAK 2022, które odbędą się od 26 do 28 września br. w Poznaniu.

Zobacz więcej

13-06-22 System kaucyjny w Polsce - nowe postanowienia

„Wprowadzenie systemu kaucyjnego pozwoli na zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska przez odpady szklane i zapewni lepszy surowiec do recyklingu. Aby system ten funkcjonował prawidłowo, musi być powszechnie dostępny, a także zapewniać łatwy zwrot opakowania i odzyskanie kaucji. Chcemy, żeby był on czytelny...

Zobacz więcej

30-05-22 Sto lat targów w Poznaniu - finał obchodów jubileuszu

27 maja 2022 r. w Sali Ziemi w Poznań Congress Center odbył się finał obchodów jubileuszu 100-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zobacz więcej

27-05-22 Witamy w Poznaniu! - dokument o tym, jak Poznań zdał egzamin z życzliwości

Przed kamerą stanęli ci, którzy pomagają. Ludzie, którym jeszcze niedawno nie śniło się, że zostaną wolontariuszami. Bohaterami swojego filmu uczynił ich Marek Osiecimski. Jego dokument o tym, jak Poznań zdał egzamin z życzliwości, można obejrzeć już w sieci. Zdjęcia robione były na Międzynarodowych...

Zobacz więcej

25-05-22 Mapa Drogowa Polskiego Paktu Plastikowego

Polski Pakt Plastikowy opublikował Mapę Drogową [1] – strategiczny dokument, który pokazuje, jakie zadania należy wykonać, aby zamknąć obieg opakowań z tworzyw sztucznych w Polsce do 2025 roku.

Zobacz więcej