O konkursieTERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ DO KONKURSU
15 lipca 2016

http://zlotymedal.mtp.pl/midcom-serveattachmentguid-1e3a37d866be2c0a37d11e3babd9b8e8c9f63ef63ef/1-zm.jpg

Zapraszamy do udziału w Konkursie o najbardziej prestiżowe wyróżnienie Międzynarodowych Targów Poznańskich - Złoty Medal MTP, przyznawany najlepszym produktom eksponowanym na targach TAROPAK/LOGIPAK 2016.

Znacznie wcześniejszy termin wyłaniania laureatów to pierwsza, i nie jedyna z nowości wprowadzonych w Konkursie. Lista produktów nagrodzonych Złotym Medalem znana będzie już na kilka tygodni przed rozpoczęciem targów. Pozwoli to poznańskim targom jeszcze lepiej promować zwycięzców konkursu w mediach, w newsletterach kierowanych do profesjonalistów, a także w Internecie. Szeroka kampania promocyjna laureatów przewidziana jest także w trakcie i po zakończeniu targów.

Laureat Złotego Medalu otrzyma komplet materiałów promocyjnych, które wystawca będzie mógł użyć w kampanii promocyjnej: Złoty Medal, logotyp, materiały prasowe, szablon reklamy prasowej „Zdobywca Złotego Medalu MTP” oraz film i zdjęcia z gali wręczenia nagród.


Zwycięskie produkty zostają uhonorowane statuetkami oraz dyplomami podczas uroczystej Gali Nagród, w czasie odbywania się targów. Lista  laureatów Złotego Medalu jest znana na klika tygodni przed rozpoczęciem się targów. Dzięki temu rozwiązania te mogą być intensywniej promowane, aby przyciągnąć jeszcze więcej gości na targowe stoisko.

Informacje o produktach nagrodzonych Złotym Medalem prezentowane będą na ekskluzywnym stoisku zlokalizowanym w centrum ekspozycji targowej – Strefie Mistrzów. Materiały promocyjne wzbogacone będą wypowiedziami ekspertów, uzasadniających przyznanie nagrody. W strefie zwiedzający oraz wystawcy będą mogli oddawać głosy na laureatów, których to produkty uważają za najlepsze. Strefa Mistrza to stała ekspozycja, która znajduje się na każdych targach. W zależności od tego, gdzie aktualnie będą odbywać się targi Strefy Mistrzów będzie można szukać w pawilonie nr 3, 5 oraz w „czteropaku” w przy pawilonie 7A.

Rozwiązania nagrodzone Złotymi Medalami biorą także udział w plebiscycie - WYBÓR KONSUMENTÓW. Najpopularniejszy produkt zostaje wyłoniony poprzez głosowanie za pomocą ekranów dotykowych, umieszczonych w Strefach Mistrza. Konsumenci mogą głosować także po zakończeniu targów, na stronie internetowej zlotymedal.mtp.pl.

Podczas odbywających się imprez targowych, goście targów będą mieli szansę wybrać najlepszy produkt z tych nagrodzonych Złotym Medalem. Swoje głosy będzie można oddawać na stronie internetowej Złotego Medalu, poprzez specjalnie przygotowany sondaż. Każda z osób będzie miała możliwość oddania swojego głosu tylko na jeden produkt, który uważa za absolutny targowy HIT! Produkt, który otrzyma największą liczbę głosów, zdobędzie prestiżowy tytuł „ZŁOTY MEDAL MTP – WYBÓR KONSUMENTÓW” oraz specjalnie zaprojektowaną na tę okazję statuetkę. Firma, której produkt zwycięży otrzyma również kartę VIP. Karta ta będzie upoważniała do darmowego wejścia na wszystkie imprezy organizowane przez lidera branży – Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Formularz zgłoszenia do konkursu>
Regulamin>

 

Zapraszamy do kontaktu z nami:

KONKURS O ZŁOTY MEDAL MTP

World Trade Center Poznań sp. z o. o.

ul. Bukowska 12 , 60-810 Poznań

Osoba do kontaktu:

Hanna Ochnik-Pawłowska

Tel. +48 609 672 321, fax: +48 61 866 61 34

e-mail: hanna.pawlowska@wtcpoznan.pl

PROMOCJA KONKURSU, ZESPÓŁ KOMUNIKACJI KORPORACYJNEJ

Karolina Olech, tel.: 61 869 24 74, mob: 603 413 257

e-mail:  karolina.olechat mtp.pl[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact