Zapakuj się!

30 edycja targów Taropak już niebawem, a podczas niej szereg wyjątkowych branżowych wydarzeń. Jedną z nich będzie „Fabryka pakowania na żywo”, której organizator, firma Polpack Sp. z o.o. przybliży procesy pakowania różnych produktów.

Przeczytajcie co o samych targach i przygotowywanych wydarzeniach ma do powiedzenia Pan Ryszard Racki, Dyrektor Handlu i Marketingu.

 

20160531_070902-1-1.jpg

W tym roku targi TAROPAK świętują 30 edycję. Państwa firma od lat zaznacza swoją obecność na rynku poprzez uczestnictwo w poznańskim wydarzeniu. Jakie korzyści przynosi Państwa firmie wystawianie się na targach?

Korzyści wynikające z wystawiania się od 25 lat na Taropaku przez Polpack Sp.z o.o. związane są z rozwojem branży maszyn i materiałów do pakowania, intensywnym rozwojem opakowań z tworzyw sztucznych oraz innowacyjną i nowoczesną technologią w przemyśle opakowań. Polpack oraz nasi partnerzy produkują coraz nowocześniejsze maszyny pakujące, które pozwalają poprawić jakość produktów i towarów po ich zabezpieczeniu. Oferowane maszyny i materiały do pakowania oprócz zabezpieczania towarów i produktów od momentu ich powstania przez wszystkie kanały dystrybucyjne, aż do odbiorcy końcowego, muszą je promować, podkreślać ich atrakcyjność oraz wyróżniać na tle innych wyrobów. W tym roku wspólnie z MTP organizujemy "Fabrykę pakowania na żywo ", która zwiedzającym przybliży procesy pakowania różnych produktów i zachęci do stosowania takich rozwiązań, w swoich zakładach produkcyjnych.

W tym roku odbędzie się jubileuszowa edycja targów TAROPAK. W jaki sposób zamierzacie się przygotować do tego wydarzenia? Co planujecie pokazać w Poznaniu?

Obok wspomnianej wcześniej "Fabryki pakowania na żywo", zamierzamy zaprezentować maszyny i materiały do pakowania elementów długich i dużych gabarytowo, owijarki ładunków na paletach, drzwi, okien (produkcja własna), maszyny do pakowania metodą SKIN PACK, FLOW PACK, urządzenia firmy ORGAPACK za zaciskania produktów taśmami z tworzyw sztucznych, automatyczne maszyny do pakowania w folie termokurczliwe i pakujące w systemie DIBIPACK. Uzupełnieniem oferty będą folie termokurczliwe typu Decoline i Decoterm, folie rozciągliwe typu Polwrpa, Hollowrap, Decowrap i wiele innych urządzeń i materiałów mających zastosowania w procesach pakowania, zabezpieczania, transportu  i magazynowania.

Partnerzy wydarzenia:

logo_italdibipack-1.jpg

dekofilm_polska_sp-z_o-o--3-png.jpg

hugobeck_logo_rz_300dpi.jpg

extend.jpg

orgapack_print.jpg

logo_lineapack.jpg ranpak.jpg

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact