Aktualności
Sala Ziemi wypełniona po brzegi, energetyczna muzyka, zmysłowe występy performerów, ciekawostki z historii targów i moc życzeń - tak Międzynarodowe Targi Poznańskie świętowały swoje 95-lecie.

[ więcej ]


Zmysłowy spacer po salach żywiołów i premierowy koncert projektu muzycznego "Poznanianki" będą atrakcją „Gali 9.5 Zmysły i Żywioły”, czyli finału obchodów jubileuszu 95-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich.

[ więcej ]


na przykład do Chin i na inne dalekie rynki zbytu. Czym się charakteryzuje? Mówi o tym Aleksander Mackiewicz, Prezes Zarządu Pomona Company LTD.

[ więcej ]


Know-how w sferze produkcji oraz elastyczna organizacja firmy pozwalająca na szybkie i jednocześnie efektywne pod względem ostatecznych kosztów spełnianie niestandardowych wymagań klienta - taka jest recepta na sukces firmy Elesa+GANTER, jednego z wystawców targów TAROPAK 2016.

[ więcej ]


Zapraszamy na poznańskie targi! Znajdziesz tu kontakty biznesowe, nowości rynkowe, szansę na rozwijanie swoich pasji. W najnowszym wydaniu Poznańskiego Magazynu Targowego „Kalendarz targów 2017” piszemy o wydarzeniach targowych, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, dla niemal wszystkich branż.

[ więcej ]


Jeszcze tylko do jutra można zwiedzać ekspozycję najważniejszego w tej części Europy spotkania branży opakowaniowej i logistycznej.

[ więcej ]


Do 14-ej w pawilonie 3 (sala A) potrwa konferencja prowdzona przez dr Marka Borowińskiego "Opakowanie, które sprzedaje"

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact