Aktualności
TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży.

[ więcej ]


Sala Ziemi po raz kolejny zamieniła się w magiczne miejsce wypełnione najbardziej kreatywnymi projektami opakowań z całej Polski. Gala Finałowa ART of PACKAGING 2018, była doskonałą okazją do spotkań przedstawicieli branży opakowaniowej. Tegoroczne wydarzenie uświetnili swoją obecnością wybitni goście – malarka Magdalena Suszek-Bąk, piosenkarka Judith Lefeber oraz pianista Piotr Żukowski.

[ więcej ]


Znamy nagrodzonych w prestiżowym konkursie Art of Packaging 2018.

[ więcej ]


W odpowiedzi na oczekiwania branży wydarzenie odbędzie się razem z Międzynarodowymi Targami Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK.

[ więcej ]


Ideą Konkursu na najlepsze opakowanie roku jest promowanie innowacyjności, kreatywności oraz konkurencyjności polskich opakowań na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych. Nagradzamy twórcze, designerskie, innowacyjne, marketingowe, technologiczne i przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania, zaspokajające gusta coraz bardziej wybrednych konsumentów. W konkursie może wziąć udział właściciel, producent lub projektant opakowania.

[ więcej ]


Razem z Art of Packaging przygotowalismy dla Państwa ciekawą kategorię konkursową.

[ więcej ]


Zapraszamy na największe wydarzenie w branży!

[ więcej ]


Zapraszamy do lektury specjalnego interaktywnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego „Kalendarz targów 2018”. To jedyna taka publikacja na rynku!

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact