Grupy szkolne

Zasady wejścia dla grup szkolnych

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z zasadami zwiedzania targów POLAGRA-TECH, TAROPAK i LOGIPAK, EPLA 2016 w terminie 29.09.2016 przez grupy szkolne.

Dnia 29.09.2016 r. (czwartek) dla uczestników zorganizowanych i zgłoszonych grup szkolnych cena biletu wynosi 15zł/os (także dla opiekuna grupy) – bilet jednorazowy
Cena biletu wstępu na targi dla niezgłoszonych lub niezaakceptowanych grup szkolnych wynosi 100zł/os – bilet jednorazowy.

Trasa zwiedzania Targów, ustalana jest przez MTP i dostosowywana jest do kierunku kształcenia grupy.

mapa.png

Wstęp na teren targów Polagra-Tech, Taropak i Logipak, EPLA dnia 29.09.2016 r. mają wyłącznie uczniowie szkół ponadgimnazjalnych profilowanych na kierunku:


technologia dla przemysłu spożywczego, technologa żywienia, technolog produkcji, produkcja maszyn, towaroznawstwo, opakowania, poligrafia, reklama, tworzywa sztuczne i guma, przetwórstwo tworzyw sztucznych, logistyka, transport, a także opiekunowie tych grup.

W dniach 26-28.09.2016 r. ekspozycja targów Polagra-Tech, Taropak i Logipak, EPLA nie jest dostępna dla grup szkolnych.

Jak zgłosić grupę szkolną?

Wejście grupy szkolnej na targi możliwy jest jedynie po dokonaniu wcześniejszego zgłoszenia przesyłając formularz zgłoszeniowy (wydrukowany, poprawnie wypełniony, a następnie zeskanowany i przesłany mailem) na adres: szkoły.polagraat mtp.pl najpóźniej do dnia 30 czerwca 2016 bądź do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku niedotrzymania tego terminu bądź wyczerpania limitu miejsc, zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Telefoniczne zgłoszenia/rezerwacje miejsc dla grup szkolnych nie będą honorowane.

Prosimy o staranne wypełnienie listy (podając: nazwę szkoły, kierunek/profil kształcenia, klasę, proponowaną godzinę przyjazdu, imiona i nazwiska uczniów i opiekunów, a także numerów legitymacji szkolnych), a także zaakceptowanie regulaminu i zasad zwiedzania targów przez grupy szkolne. Podpisanie listy uczestników przez dyrektora szkoły lub jego zastępcę jest obowiązkowe.

Formularze zgłoszeniowe, na których nie zostanie zaakceptowany regulamin oraz zasady zwiedzania targów, bądź pola obowiązkowe nie zostaną wypełnione zostaną automatycznie odrzucone.

MTP drogą mailową potwierdzą przyjęcie zgłoszenia oraz zaakceptowanie godziny wstępu grupy szkolnej na Targi. MTP zastrzegają sobie prawo do zmiany godziny wstępu Uczestników grupy na Targi bądź zaproponowania innego terminu jeżeli danego dnia limit miejsc zostanie już wyczerpany.

Wszyscy Uczestnicy grup (uczniowie i nauczyciele) mają obowiązek zwiedzania Targów z przewodnikiem grupy, którego zapewnia organizator, po wytyczonej przez organizatora trasie (brak możliwości samodzielnego zwiedzania ekspozycji i wyznaczenia tzw. „czasu wolnego”). Na każdego przewodnika przypada grupa liczącą max. do 20 Uczestników.

Czas zwiedzania Targów przez grupy szkolne wynosi do 3 h. Uczestników Grup Szkolnych (uczniowie i nauczyciele) obowiązuje kategoryczny zakaz spożywania alkoholu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w tym także degustacji produktów alkoholowych na stoiskach wystawców.

formularz_1.pngProsimy o szczegółowe zapoznanie się z >> REGULAMINEM zasad przyjmowania grup szkolnych na targi POLAGRA TECH, TAROPAK I LOGIPAK, EPLA w 2016 r.

 

LOKALIZACJA:

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

 

PARKING DLA ZWIEDZAJĄCYCH:

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. oferują swoim gościom 24 godzinny, strzeżony parking (850 miejsc parkingowych) oddalony o 350 metrów od terenów wystawowych. Parking obsługuje zarówno pojazdy osobowe, jak i autobusy. Na teren parkingu można wjechać dwoma bramami: od ulicy Matejki (brama główna, czynna przez wszystkie dni w roku), oraz od ulicy Ułańskiej (brama zapasowa uruchamiana podczas dużych targów).

Ceny parkingu MTP przy ul. Matejki

  • 2 PLN/ godz. dla jednośladów
  • 4 PLN / godz. dla samochodów osobowych
  • 8 PLN / godz. dla samochodów dostawczych, ciężarowych i autobusów
  • 12 PLN / godz. dla pojazdów wielkogabarytowych

 

Współrzędne GPS dla parkingu:
Szer.: 52°24’11.45’’N
Dł.: 16°54’35.83’’E

 

Kontakt do opiekuna szkolnych grup zorganizowanych:

Agnieszka Markiewicz

tel. 48 61 869 20 88

agnieszka.markiewiczat mtp.pl

[ Wstecz ]