strefa
    
 Aktualności
Czwarta edycja Kongresu Przemysłu Opakowań odbędzie się w dniu 2 października, podczas targów TAROPAK.

[ więcej ]


6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


Natalia Tarachowicz dyrektorem Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania Taropak.

[ więcej ]


Więcej aktualności

TAROPAK Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania Taropak odbędą się jesienią w Poznaniu. Imprezami towarzyszącymi będą Targi 4 PRINT WEEK – dedykowane branży poligraficznej wraz z kongresem ART OF COLOR – NOWY WYMIAR DRUKU oraz Targi Technologii dla Przetwórstwa Polimerów POLIMER TECH. W tym samym czasie odbędzie się w bloku targów Polagra Gastro, Polagra Tech, Invest Hotel.

TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań. Od szklanych przez metalowe, papierowe i z tworzyw sztucznych po zagadnienia etykietowania i magazynowania. Kolejne edycje imprezy to ponad setka nowości mających zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, gdzie wykorzystywane są opakowania oraz rozwiązania związane z etykietowaniem transportem i logistyką.

Taropak 2018 swoim zakresem obejmuje także transport wewnętrzny, logistykę, magazynowanie
i wyposażenie magazynów, spedycję oraz konfekcjonowanie pakowania.
​Targi TAROPAK 2018 kładą silny nacisk także na etykietowanie, które   jest rozwijającym się segmentem rynku poligrafii. Etykietę możemy porównać do wizytówki opakowania i trudno wyobrazić sobie dobre opakowanie bez dobrej etykiety. Tak samo trudno jest wyobrazić sobie Targi TAROPAK bez etykietowania.

[ Wstecz ]W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

TUP

City Marketing

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact